Nissan ve Infiniti Özel Efor Oto Servis, 1996 yılında yetkili servis deneyim ve anlayışıyla kurulmuş olup, kurulduğu günden itibaren müşterilerimizin tüm gereksinimlerine en iyi şekilde cevap verebilmeyi amaç edinmiş ve iyi ve kaliteli hizmeti sizlerle paylaşırken müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur.

Günümüzün tüm araç gelişmelerini ve gelişen teknolojik desteği yakından takip eden firmamız, sizlerin düşüncelerine önem verdiği kadar, konforlu ve daha önemlisi güvenli yolculuklar yapabilmeniz için aracınızın gereksinimlerine önem vermekte ve tüm servis ihtiyaçlarını sunmaktadır. Bugüne dek kazandığımız tecrübeleri, müşteri ilişkilerindeki hassasiyetimiz ve teknik konulardaki bilgi birikimimizi arttırmak için kullanarak sizlere en kaliteli hizmeti sunarak memnun müşteri sayımızı her geçen gün arttırmaktayız.

Bursa Küçük Sanayi sitesinde 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz firmamız ihtiyaçlarınıza eksiksiz cevap verebilmektedir. Aracınız ilgili genel bakımlarda yada sorun yaşadığınızda “Şimdi ne yapacağım?” gibi bir soru işareti oluşmaması için biz sizin yerinize sizin için en iyi çözümü bulur, uygular ve sizin kullanımınıza sunarız. Sadece marşa basıp sevdiklerinize ulaşmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmış olmanın verdiği huzur ve rahatlık ile sizlerin yanlarında olmak bizim için en büyük mutluluğumuzdur.

Saygılarımızla…

NİSSAN ÖZEL SERVİSİ EFOR OTOMOTİV

NİSSAN – INFINITI TAMİR ve BAKIM SERVİSİ

Veyis TUZCU – Fahri TUZCU

İletişim

NİSSAN ÖZEL SERVİSİ EFOR OTOMOTİV

Menü
Call Now Button
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz burada. Araç modeli, yılı ve şase no.sunu yazarak hızlı bilgi alabilirsiniz.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?